10-põhjust küünalde põletamiseks

Meie armastame küünlaid põöetada igal aastaajal, sellest artiklist saad teada, mida Feng Shui ja küünalde abil korda saata võib! Loe, proovi ja anna teada kas toimis :)

 

1. Kire taastamiseks
Kui kirg on teie suhtest kadunud, pane kaks punast küünalt oma magamistoa tagumisse paremasse nurka. Süüta küünlad kaks korda päevas. Jälgi, et küünlad oleks lähestikku. Kui eelistad lõhnaküünlaid, vali kirelõhnade seast — näiteks roos, ylang-ylang või jasmiin.
2. Tähelepanu tõmbamiseks
Sa tunned end unustatuna või kõrvalejäetuna? Küünlaleek aitab su soovitud tähelepanu endale tagasi tõmmata. Võta üheksa punast küünalt, aseta need toa tagumise seina juurde. Süüta küünlad kord päevas, soovitavalt päevavalguses.
3. Motivatsiooni leidmiseks
Kui sul on kamin, aga see ei tööta või sa ei kasuta seda, ehk sul puudub kokkupuude elava tulega, on motivatsioon kiire langema. Motivatsiooni tagasi saamiseks pane kaminasuule mõned küünlad ning süüta neid vähemalt kord nädalas. Küünalde värv sõltub kamina asukohast.
Sissekäiguga samas seinas asuv kamin tahab siniseid küünlaid, toas vasakul asuvasse kaminasse pane rohelised. Tagaseinas asetsevasse kaminasse pane punased ja paremal pool asuvasse kaminasse valged küünlad.
4. Kodu soojendamiseks
Ruum, mis on külm ja masendav, on täis yin- energiat. Too vajalikku yang-energiat tuppa kolme sissekäigu juurde asetatud küünla abil. Abiks on värsked lõhnad nagu lavendel, piparmünt ja bergamot.
5. Ülekoormuse vähendamiseks
Kui kipud endale võtma rohkem ülesandeid kui täita jaksad, on su kodus liiga palju Puu energiat. Siret Seeder kirjutas oma raamatus “Eesti oma Feng Shui” Puu energia kohta nii: Negatiivse joonena võib välja tuua kannatamatust ja sellest tingitud pidevat survet teistele ning ka plahvatuslikkust, samuti idealismi. Arvatakse, et kui mina suudan, siis suudavad ka kõik teised — kuid kahjuks ei ole see alati nii, millest tuleneb inimestes pettumine.
Koormuse vähendamiseks võta üheksa punast küünalt, pane need vasaku seina keskele ja süüta korra igal hommikul.
6. Inspiratsiooni saamiseks
Elu tundub olevat igav, hall ja üksluine. Sa vajad inspiratsiooni! Osta kaheksa sinist küünalt, pane toa vasakusse nurka ning süüta igal õhtupoolikul. Lõhnad, mis sind aitavad, on sidrun ja rosmariin.
7. Tervise parandamiseks
Vereringeprobleemide, artriidi, silmamurede või kuiva naha korral pane viis kollast ja kandilise kujuga küünalt köögilauale ning süüta kord päevas. 
8. Iseseisvuse kasvatamiseks
Põlevatest küünaldest saad tule-energiat, mis tõstab su enesekindlust. Kui oled liiga klammerdunud oma kallima, lapse või vanema külge, pane üks suur ja ümara kujuga küünal vannitoa ukse juurde ning süüta kord päevas.
9. Tuju tõstmiseks
Kui keegi üritab sind maha teha ning tõmbab su meeleolu nulli, pane kuus pikka küünalt kodu paremasse nurka ja süüta need õhtupoolikul. Küünalde põledes saad oma vabaduse ja rõõmsa meele tagasi.
10. Rahu leidmiseks
Su elus on ainult töö ja ei mingit lõbu ning tahaksid seda muuta? Vajad seitset valget ümmargust küünalt, mis tuleb asetada toa parema seina keskele. Süüta need kord päevas pärastlõunati. Rahustavad lõhnad on apelsin ja sidrun. Allikas: Sweet Home
FaLang translation system by Faboba

Viimased blogipostid

Uued tooted

Votiivküünal

Votiivküünal "Amaretto tiramisu"

Kohvi- ja koogimaiate ning kaalujälgijate lemmiku ...
2,00 €
Votiivküünal

Votiivküünal "Viiruk ja mürr"

Idamaise lõhnaga käsitsi valmistatud küünal.
2,00 €
Lõhnaküünal

Lõhnaküünal "Kohvioad"

Meeldiva hommikul magamistuppa leviv värske kohvi ...
6,50 €

Oleme kohal

3.märtsil õpituba "Puidust tahiga küünal"

3.märtsil kell 18.30 toimub töötuba, kus räägime küünaldest ning valmistame puidust tahiga küünalt.
Õpituba toimub Peetris aadressil, Läike tee 1.

Töötoas plaanime natukene rääkida kaubanduses leiduvate küünalde erinevustest ning sellest kuidas endale valida head ja turvalist küünalt. Loomulikult paneme ka ise käed tööle, selle tulemusel saab iga osaleja endale valmistada puidust tahiga loodusliku küünla.

Kestus: ~1,5tundi
Hind: 22eur

NB! Õpitoas osalemiseks palume kindlasti eelnevalt registreeruda: nelli(at)kodutuli.ee Õpituba toimub juba 4 huvilisega.

 
kodulehe, e-poe, logo, seo, facebook tegemine