Milliseid vahvaid firmakinke Kodutuli pakub?

Jõulud ei ole enam kaugel! Paljudes kontorites moeldakse hoolega, millega oma koostööpartnereid sellel aastal jõuludel ullatada. Oleme kokku pannud paar mõnusat lahendust, et tekkiks mingi ettekujutus, Kodutuli poolt pakutavatest lahendustest.

frima_logoga_kuunalFirma logoga votiivküünal

Votiivküünal on ka ideaalne firmakingitus, sest pimedal ajal põletatakse meie kliimas palju küünlaid. Mis võiks olla toredam kui Teie firma logo kumamas kingitud küünla sooja valguse käes! Selleks otstarbeks pakume selgest klaasist valmistatud votiivküünalde klaase, kuhu soovitame kleepida läbipaistvale kleebisele trükitud must-valge logo. Kingile värvikuse lisamiseks soovitame valida klaasi just Teie kujundusega sobivat värvi votiivküünal.

Firma logoga lauaküünal 

Lauakuunla pinnale kinnitame firma logo voi hoopismone luhikese sonumi. Kõige paremini paistab tekst ja logo välja heledalt küünlalt. Soovikorral voime paari kohta meeleolu loomiseks lisada ka sätendavad kivikesed voi vage pärli.

paela_ja_tekstiga_lauakuunalPaela ja tekstiga lauaküünal

Pilkupüüdva pandlaga kinnitame küünla alumisse otsa värvilise paela. Paelast alla poole saame panna prinditud teksti voi hoopis firma logo. Kõige paremini paistab tekst ja logo välja heledalt küünlalt, värvi lisamiseks soovitame valida teist tooni paela.

Need on moned vahvad lahendused, mis meile endale meeldinud on. Kui sul on aga moni muu mote, siis kirjuta meile info@kodutuli.ee Arutame koos, kas ja kuidas me seda ideed teostada saaksime!firmakingid_kodutuli

FaLang translation system by Faboba

Viimased blogipostid

Uued tooted

Votiivküünal

Votiivküünal "Jõulupärg"

Värske kuuse ja männiokka lõhnaga käsitsi ...
2,00 €
Väike lauaküünal

Väike lauaküünal "Kaktus ja meresooll"

Värske ja huvitava lõhnaga käsitsi valmistatud ...
6,50 €
Suur lauaküünal

Suur lauaküünal "Roheline õun"

Värske õunalõhnaga käsitsi valmistatud küünal.
18,00 €

Oleme kohal

3.märtsil õpituba "Puidust tahiga küünal"

3.märtsil kell 18.30 toimub töötuba, kus räägime küünaldest ning valmistame puidust tahiga küünalt.
Õpituba toimub Peetris aadressil, Läike tee 1.

Töötoas plaanime natukene rääkida kaubanduses leiduvate küünalde erinevustest ning sellest kuidas endale valida head ja turvalist küünalt. Loomulikult paneme ka ise käed tööle, selle tulemusel saab iga osaleja endale valmistada puidust tahiga loodusliku küünla.

Kestus: ~1,5tundi
Hind: 22eur

NB! Õpitoas osalemiseks palume kindlasti eelnevalt registreeruda: nelli(at)kodutuli.ee Õpituba toimub juba 4 huvilisega.

 
kodulehe, e-poe, logo, seo, facebook tegemine