Küünlavalmistamise õpitoad ja koolitused

Tule valmista endale küünal koos Kodutuli kogenud küünlameistriga! Räägime erinevatest materjalidest, jagame lihtsaid nippe ning koos meiega saate küünla valmistamise kogemuse, mis annab edaspidi kodus tegutsedes suurema kindlustunde.

Meie käest on üsna mitmel korral küsitud, et miks me küünalde valmistamise koolitusi ei korralda… Nüüd on siis see aeg käes! Julgustame kõiki iseteigijaid endale puidust tahiga sojavaha küünalt valama, sest see on imelihtne! Õpitoas jagame lihtsaid nippe ning koos meiega saate esmakordse puidust tahiga küünla valmistamise kogemuse, mis annab edaspidi kodus tegutsedes suurema kindlustunde! 

Lisaks plaanilistele koolitustele pakub Kodutuli ka küünalde valmistamise õpitubasid, mis sobivad nii firma jõuluüritusele kui ka tegusale sünnipäevale ja miks ka mitte tüdrukuteõhtu sisustamiseks. Leia kuus sõpra ja telli endale sobivas kohas ning ajal küünla valmistamise õpituba!

kodutuli_kuunla_valamineMilliseid koolitusi me hetkel pakume?

“Kuidas valmivad Kodutuli lauaküünlad?”
Oled pikalt arutlenud, et kuidas me küll neid küünlaid valmistame?- Tule kuula ja vaata! Kodutuli meister näitab ja räägib, kuidas valmivad meie lauaküünlad. Õpitoa käigus õpime tundma toorainet ja räägime, millele lõhnaküünalt ostes tähelepanu pöörata. Kindlasti jagame ka praktilisi nippe küünalde põletamise jaoks.
Kestvus: ~60min
Min inimeste arv: 6
Hind: 10eur/in

koolitus“Valmistame puidust tahiga küünla”
Küünlad ja prõksuv tuli on pimedal ajal imelised meeleolu loojad. Sul ei ole kodus kaminat?- Tule õpi koos Kodutule küünlameistriga valmistama õrnalt prõgiseva puidust tahiga looduslikust sojavahast lõhnaküünalt. Õpitoa käigus õpime tundma erinevaid küünlatüüpe, jagame praktilisi nippe küünalde põletamise jaoks ja loomulikult valmistame endale meelepärase lõhnaga puidust tahiga küünla.
Kestvus: ~120min
Min inimeste arv: 6
Hind: 22eur/in

Plaaniliste õpitubade toimumise ajad leiad esilehe rubriigist Oleme kohal

Tuleme meelsasti igasse Eesti otsa, nii et kutsuge meid julgesti! ;) Tallinnast väljas lisandub koolituse hinnale sõidukulu 0,3eur/km.

FaLang translation system by Faboba

Viimased blogipostid

Uued tooted

Aroomivaha

Aroomivaha "Viiruk ja mürr"

Idamaise lõhnaga käsitsi valmistatud aroomivaha.
1,30 €
Must votiivküünla klaastops

Must votiivküünla klaastops

Mustriga must kuumuskindlast klaasist küünlatops ...
2,50 €
Teeküünla taht

Teeküünla taht

Taht teeküünla valmistamiseks.
0,20 €

Oleme kohal

7.veebruaril õpituba "Puidust tahiga küünal"

7.veebruaril kell 18.30 toimub Kodutuli töötuba, kus räägime küünaldest ning valmistame puidust tahiga küünalt.
Õpituba toimub Tallinnas, Kopli Inkubaatoris. Kopli Inkubaator asub Kopli Ametikooliga samas majas, aadressil Kopli 98, Tallinn. 
Töötoas plaanime natukene rääkida kaubanduses leiduvate küünalde erinevustest ning sellest kuidas endale valida head ja turvalist küünalt. Loomulikult paneme ka ise käed tööle, selle tulemusel saab iga osaleja endale valmistada puidust tahiga sojavahast küünla.
Aroomide keel on nagu muusika - see mõjutab meie meeli ja meeleolu.
Soovime seda ka teiega jagada!

Kestus: ~1,5tundi
Hind: 22eur

NB! Õpitoas osalemiseks palume kindlasti eelnevalt registreeruda: nelli(at)kodutuli.ee Õpituba toimub juba 4 huvilisega.istreeruda: nelli(at)kodutuli.ee Õpituba toimub juba 4 huvilisega.

 
kodulehe, e-poe, logo, seo, facebook tegemine