Ostutingimused

Tellimine

Veebilehel saad ostukorvi seisu alati kontrollida klikkides ülal paremal nurgas asuvale lingile "Näita ostukorvi". Ostukorvis saab soovi korral toodete arvu muuta, lisada tellimusele juurde täpsustav info ning sisestada sooduskoodi. Toote ostukorvist kustutamiseks vajuta rea kõrval olevat ristikest. Uue koguse salvestamiseks tuleb vajutada koguse kõrval olevat nooltega nupul. Sooduskoodi kasutamiseks vajuta aga lahtrisse sisestatud koodi kõrval olevat nuppu "Salvesta".

Kui ostukorvis on kõik õige, tutvu ja nõustu kasutustingimustega ning kliki "Jätka" nuppu.

Süsteem pakub sulle võimalust oma kontole sisse logida, registreerida end kasutajaks või sooritada ost külalisena. Registreeritud konto salvestab sinu andmed ning lihtsustab tulevikus tellimuse tegemist. Järgmisel korral tellimust sooritades logid vaid sisse ning sul jääb üle vaid salvestatud info üle kontrollida. Täida tühjad lahtrid ning kliki nupul "Jätka".

Vali sobiv kohale toimetamise viisi ning seejärel makseviis, edasiliikumiseks kliki taas nuppu "Jätka/Salvesta". Täida tühjad lahtrid ning kliki nupul "Jätka". Kui kuvatud andmed on õiged, kliki "Kinnita tellimus".

Nüüd suunab süsteem su panka maksma. Soorita makse ning vajuta kindlasti nuppu "Tagasi kaupmehe juurde". Mõne minuti jooksul saad varem andmete lehel sisestatud e-maili-aadressile kinnituse tellimuse vastuvõtu kohta.

Välismaised tellimused

Juhul kui elate välismaal ja soovite tellida meie tooteid siis palun saatke tellimus e-mail teel. Seejärel teatame teile täpsema postituskulu ning saadame arve.

Tasumine

Tasuda saab pangaülekandega. Arve saadame pärast tellimuse laekumist e-maili teel. Kui arve ei ole kahe ööpäeva jooksul tulnud, võta julgesti ühendust - põhjus võib olla ostukorvisüsteemi sisestatud vigases e-maili aadressis. Kui tellimuse eest ei laeku meile raha 7 päeva jooksul, järeldame, et mõtlesid ümber ja soovid tellimuse tühistada. Kõik hinnad kodulehel ja arvel on toodud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

Tellimuse muutmine

Tellimuse tühistamiseks tuleb saata e-kiri aadressile info@kodutuli.ee 

Ooteaeg ja postitus

Tellimust tehes peate valima kauba kohale toimetamise viisi. Transpordiks kasutame DPD, Itella Smartposti ja Omniva teenuseid. 

DPD kuller: Hind 5,25€ - Peale arve tasumist toimetab kuller tellimuse Teie poolt antud aadressile.

Postipakk: Hind 4€ - Peale arve tasumist postitatakse Teie tellimus. Kui pakk tellitud kaubaga on jõudnud Teie elukohajärgsesse postkontorisse, väljastab postkontor Teile sellekohase teate. Tellimusele saate endale sobival ajal järele minna 30 päeva jooksul.

SmartPOST: Hind 4€ - SmartPosti pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes üle Eesti. Valides SmartPosti teenuse, valige pakiautomaat, kuhu pakki soovite saada ja kirjutage see märkuste lahtrisse. Pakiautomaatide nimed ja asukohad leiate SmartPost’i kodulehelt Vaata pakiautomaatide asukohti Kui pakk on soovitud pakiautomaati jõudnud, saadetakse Tellijale sms uksekoodiga.. 

Omniva: Hind 4€ - Post24 pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste ja tanklate juures üle Eesti. Valides Post24 teenuse, valige pakiautomaat, kuhu pakki soovite saada ja kirjutage see märkuste lahtrisse. Pakiautomaatide nimed ja asukohad leiate Post24 kodulehelt Vaata pakiautomaatide asukohti Kui pakk on soovitud pakiautomaati jõudnud, saadetakse Tellijale sms uksekoodiga. 

Postituse hind jääb samaks olenemata paki kaalust - mida rohkem korraga tellid, seda kasulikum! Tellimus, mille maksumus ületab 35 € saadetakse Teile Omniva vahendusel TASUTA!

Tellimusi käsitleme pärast makse laekumist tellimuste saabumise järjekorras. Tellitud kauba Teieni toimetamine võtab peale tellimuse tasumist aega maksimaalselt kolm nädalat. Kui Teil on tellimusega kiire, siis lisage vastav tekst tellimuse esitamisel märkustesse koos kuupäevaga, millal kaup hiljemalt Teieni jõudma peaks. Seejärel anname Teile teada kas suudame kauba Teie soovitud kuupäevaks kohale toimetada.

Turvalisus

Isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele. Andmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks. E-kirju uute toodete ja sooduspakkumiste kohta saadame vaid ostukorvisüsteemis antud eelneval loal.

Kauba kvaliteet

Kui te ei ole saadud kaubaga rahul, on teil õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul ja oma kulul tagastada. Seejärel tagastame teile kauba eest tasutud summa va. transpordikulud. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa saatke palun e-posti aadressile info@kodutuli.ee

Enne kauba postitamist kontrollitakse kõik tooted alati üle, kui Te siiski avastate, et saadetud kaup on ebakvaliteetne, tuleb selle kasutamine kohe lõpetada ja esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul vea avastamisest müüjale teatada.

Lepingust taganemiseks või kauba kvaliteedi kohta pretensioonide esitamiseks palun pöörduge e-posti teel info@kodutuli.ee või telefonil 680 6077

Uudiskiri

Kodutuli e-poes on võimalus liituda ka "uudiskirjaga". Uudiskirja soovijate nimekirja on võimalik lisada end Kodutuli.ee kodulehel ja Kodutuli.ee e-poes tellimust sooritades. Uudiskirjaga saad Sina esimesena infot Kodutuli.ee e-poe sooduspakkumistest, uuest kaubast e-poes jne.

Küsimused ja ettepanekud

Meie eesmärk ei ole mitte ainult valmistada väga hea kvaliteediga lõhnaküünlaid, vaid pakkuda ka suurepärast teenindust! Oleme tagasisidest väga huvitatud, helista julgesti telefonil 680 6077 või saada e-mail: info@kodutuli.ee 

FaLang translation system by Faboba

Viimased blogipostid

Uued tooted

Lõhnaküünal

Lõhnaküünal "Maasikas"

Värske maasika lõhnaga käsitsi valmistatud küünal.
6,50 €
Aroomivaha

Aroomivaha "Jõhvikas"

Meeldiv natukene vürtsikas jõhvika lõhnaga ...
1,30 €
Suur lauaküünal

Suur lauaküünal "Ahjuõun"

Mõnus suhkru ja näputäie kaneeliga vürtsitatud ...
18,00 €

Oleme kohal

3.märtsil õpituba "Puidust tahiga küünal"

3.märtsil kell 18.30 toimub töötuba, kus räägime küünaldest ning valmistame puidust tahiga küünalt.
Õpituba toimub Peetris aadressil, Läike tee 1.

Töötoas plaanime natukene rääkida kaubanduses leiduvate küünalde erinevustest ning sellest kuidas endale valida head ja turvalist küünalt. Loomulikult paneme ka ise käed tööle, selle tulemusel saab iga osaleja endale valmistada puidust tahiga loodusliku küünla.

Kestus: ~1,5tundi
Hind: 22eur

NB! Õpitoas osalemiseks palume kindlasti eelnevalt registreeruda: nelli(at)kodutuli.ee Õpituba toimub juba 4 huvilisega.

 
kodulehe, e-poe, logo, seo, facebook tegemine